SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1.9 TDI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:51
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,667
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
136404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.9 TDI 2006 klimatronik,2 qelsa,204633km me liber servisi,hollogenka,board computer, me dogan dhe homologim per me shume 044888883 dhe viber 049528888Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
049528888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »