SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320 CI 2002
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
136407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 320 Ci kabriollet Benzin M Packet
Bmw eshte e perdorur prej nje dore e bler ne zvicerr me 00 KM . Ne Kosov eshte vozitur vetem ket ver , regjistrim ka deri n maj ,155 mij Km t garantuara
Mundsi ndrrimi me BMW x5 - 530D , Golf 5 , Touareg , Passat 3C , ...
+37744585851
+37744585838Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lion
Gjilan
044 585 838
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »