SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
136422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.9 turbo dizell viti i prodhimit 1986 regjistrim deri me daten 07.03.2017 eshte ne gjendje shume te mire tip top ska nevoj per asni investim, servisin e posa kryer komplet goma te reja me fellne , motori gjendje perfekte harxhimet shume te vogla shume i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht muzik te mir... ju mirpres viber +38649855129

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arijanit
Vushtrri
049/855/129
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »