SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford KA
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:24
Lloji :
Ford Ka
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1999
ID e produktit :
136426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford
Modeli KA
Motorri 1.3 Benzin
Me klim
I rexhistruar Rks
Viti i prodhimit 1999
Qmimi 1350 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044 419 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »