SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES CLA 220 CDI AUTOMATIK 7G TRONIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2013
ID e produktit :
136436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
150500KM,125KW(170PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK 7G,DYER;4

VITI;2013,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,NAVIGATION,LED,BI-XENON,INTERIERI LEKURE,KOMANDA NE TIMON,DISTANC KONTROLL,SPORTPAKET,FELNE ALUMINI,ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »