SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf IV 1.9 TDI 6 Shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:59
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
136438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN GOLF 4 1.9 TDI 6 SHPEJCI VITI 12 2001 MODEL 2002 RKS KLIM GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE ESP ABS SERVO AIRBAG ETJ ETJ . VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TMIR TEKNIKE VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »