SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI COMFORTLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
136439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
167000KM,103KW(140PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;4

VITI;2007,NGJYRE E KALTERT METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,DRITARE ELEKTRIKE,RADIO-CD,FELNE ALUMINI,SENZORA PARKIMI ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »