SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 320s
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2003
ID e produktit :
136456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 320 s

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
044/738-148
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »