SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 20 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
136459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi :PASSAT 2.0 TDI Viti I Prodhimit 10.09.2008Klima Automat, Abs, Esp, Novi, Bord Kompjuter,Tempomat, Ulset Me Ngrohje + Alkatar, 2 Qelsa,Komanda Ne Timon,KM 230 000 Vetura e posedon: Librin e servisit. Servisin komplet te kryerPrej Ardhja Nga Zvicrra ,Tel +386 4 933 1112+377 44 58 11 32Viber + WhatsApp +41 76 502 04 84

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Gjakovë
41765020484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »