SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault 19
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '16
Lloji :
Renault 19
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1993
ID e produktit :
136462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault 19 i vitit 1993 ; Benzin, manual

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
049 369626
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »