SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E220 11/2004
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
136464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetem rreth 10 muaj i perdorur ne Kosove, ka tabela 01 RKS. Shume i ruajtur, me servise te rregullta te kryera, me gome rezerve, pa asnje problem.
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Prishtinë
045253620
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »