SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Audi A3 TDI 88 mije km orgjinale LLEDA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:38
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
88,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.6 TDI 77 KW 105 PS
Viti i prodhimit :31.12.2010 pa 1 dite 20011- i dalur ne rruge ne 2011
I posaregjistruar RKS 1 vite ne emrin tim personal
1 pronar ne tere historine e vetures
Te kaluara 88 mije orgjinale.te garantuara te gjitha me libra servisi
Te gjitha serviset e kryera ne servisin e autorizuar REFORMA
Te perfunduar komplet servisin me garancion edhe 14.000 km
Vetura eshte ne gjendje perfekte me te gjitha paisjet qe i nevojiten nje veture

*POSEDON EKSTRA PAISJE:
*Klimatronik
*ABS
*ESP
*AIRBAG ne tere veturen
*Mbyllje qendrore + 2 QELSA
*Bordkompjuter me komand
*Ekran te gjere me komanda ne timon
*Tempomat
*Navigacion
*LLEDA para
*LLeda mbrapa
*Xenon +BIXENON
*Perde mbrapa
*4 xhamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Drita te mjegulles para mbrapa
*Enterier ISOFIX
*4 goma te dimrit
*Fellne orgjinal te AUDI
*2 QELSA
*Libra servisi

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Nuk i mungon asgje dhe nuk ka asnje defekt
Punon ekstra mire me servise te perfunduara
Shume ekonomik me harxhime shume tevogla
Perkthimi behet menjehere !!

QMIMI: ME MARREVESHJE•KONTAKTO NE:
044-922-633~~~~~044-240-801

•GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
Korab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »