SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI lekure-model 2009
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:19
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI 6 shpejtesi modeli me i mire tek VW
Viti i prodhimit :11.2008 per 1 muaj 2009 krejtesisht model 2009
I doganuar dhe rexhistruar RKS nga 1 pronar dhe ka sigurim deri ne fund te vitit
I servisuar komplet ulje filtera me garancion ,poashtu te ndrruar rrypin dhembzor para 10 mije km .
Kilometra te garantuara me komplet libra te servisit

**Vetura posedon:
*Klimetronike
*ABS
*Airbag
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Bordkomjuter
*komanda te bordit
*1.9 model me 6 shpejtesi
*Lekure enterier shume te rujtun pa gritha
*4 xhamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Fellne orgjinal 16 '' VW
*4 goma te reja NEXEN

Vetura eshte PERFEKTE
Pa asnje verejtje te mundshme
Punon shume mire me servisa te perfundum
i rujtun perfekt pa asnje grithe mbrenda e jashte
Veture familjare dhe shume e sigurte
Per qdo gje me garancion !!!

QMIMI: 7800


Mundesi ndrrimi
*KONTAKTO NE:
~044-922-633 ~~ 044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL - BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
Korab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »