SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C 2.0 DSG highline 2007
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:08
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3C 2.0 TDI motorrin me Partikelfilter
103 KW 143 PS
Viti i prodhimit :2007
I posaardhur nga zvicrra
Pa dogane
Automatik +Tiptronik +S= DSG
Full Opcione

*Klimatronik
*Airbag
*ABS
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Tempomat
*Bordkompjuter
*Navigacion
*Ulese me nxemje
*Ulese gjysem lekure HIGHLINE
*Senzora parkingut
*Senzora ne retrovizor
*Senzora te shiut
* 3 qelesa rezerve
*Fellne orgjinal HIGHLINE te VW-se
*4 Xhamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Drita te mjegulles

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Punon shume mire
Nuk i nevojitet asnje investim
I posa ardhur nga zvicrra dhe eshte i gatshem per doganim
Veture familjare dhe shume ekonomike !!


*QMIMI :4700


*KONTAKTO NE :
044-240-801 ~~~~~044-922-633

*GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL -BREGU I DIELLIT*
Informata rreth publikuesit
Korab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »