SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Opel Astra 1.9 CDTI 6 shpejtesi 2007 navi
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:38
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
136471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.9 CDTI
86 KW 120 PS motorri me i mire tek Opeli
Viti i prodhimit:2007
I rexhistruar RKS deri ne fund te vitit 2016
Me libra servisi dhe me kilomtera te garantuara
Ne gjendje PERFEKTE

Vetura posedon:
*Klimatronik
*Airbag
*ABS
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyljje me komand
*Bordkompjuter
*Komanda te radios ne timon
*Navigacion
*Gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Fellne me goma orgjinal te OPEL-it
*2 qelsa rezerve
*Libra servisi

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
i rujtun shume mire si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme
Punon shume mire
Veture familjare dhe shume ekonomik
Per qdo gje eshte e garantuar
IA vlen !!!

QMIMI :5600


KONTAKTO NE :
•044-240-801 ~~~~~~044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL -BREGU I DIELLIT
Informata rreth publikuesit
Korab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »