SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha r6 -07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '16
Lloji :
Yamaha YZF-R6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,500
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2007
ID e produktit :
136474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose ndroj yamaha r6 2007 ngjendje tregullt servisin e kryn regjestrim edhe ni vjett deri ne 10.10.2017 nemer tem personal perkthim menihere dorzat e dores komplet rizoma origjinal ...... Bejë edhe ndrim
Yamaha nr 049200502Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Pejë
049454461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »