SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 500
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '16
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2010
ID e produktit :
136480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat 500 1.0 benzis 125000kl manual viti prodhimir 2010 rksPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Prishtin
Prishtinë
044666924
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »