SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose nderroher Opel Zafira
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
136491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet Opel Zafira 2003. 2.2 DTI

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erblin
Geneva, Switzerland
044-134-455
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »