SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz 250 TD
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1992
ID e produktit :
136492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedez Benz 250 Turbo Diesel. Vetura është në gjendje të rregullt posedon disqe 17 AMG të aluminitPostuar nëpërmjet celularit. 044-710-542 Mund te kontaktoni edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Erlind
Gjilan
049454299
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »