SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Ibiza 1.9 TDI (DI-kuqe)
Çmimi :
€0.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:22
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
136496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Ibiza 1.9 TDI(DI-kuqe 131ps) 2002. Vetura ka 6+1shpejtesi,klimatronik,tempomat,pasqyret me nxemje,sensora te shiut, regjistrim edhe 7 muaj.. SHES URGJENT!!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
044696273
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »