SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a3 2.0 TDI AUTOMATIK S-LINE
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:27
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
136498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 2.0 Tdi S-Line origjinal Automatik tiptronik shpejtsi ne vollon, Klimatronik, Abs , esp, Centrall ,Gjamat Elektronik Goma thuajse te reja Fellne orgjinale etjera Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e posaardhur nga zvicra PA DOGAN Per kontakt 044 241 209 ose 049 80 60 59 dhe viber 0038649806059

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovar
Pristina
044236291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »