SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK 2011
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:25
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
136499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 6 2.0 tdi 103 kw / automatik tiptronik ( DSG ) , shpejtsit ne timon, bluemotion start stop automatik , viti i prodhimit muaji 12.2010, klimatronik, komanda ne timon, kamer mrapa, senzora para mrapa, ulse me nxemje , 2 qelsa etj. Vetura eshte full extra Kilometra te garantuara i posardhur nga gjermania. Pa dogan Per kontakt 044 241 209 ose 049 80 60 59 dhe viber 0038649806059

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovar
Pristina
044236291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »