SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 2.0 TDI
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:36
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
136501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw golf 6 2.0 tdi , viti i prodhimit 2009, kilometra te garantuara, klimatronik, bordcomputer, esp, senzora para mrapa, 2 qelsa etj. Vetura eshte e possardhur nga gjermania dhe ne gjendje perfekte. Pa dogan Per kontakt 044241209 ose 049 80 60 59 dhe viber 0038649806059

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kosovar
Pristina
044236291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »