SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 607
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '16
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2006
ID e produktit :
136510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 607 2006 2.7 HDI motorri V6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Komoran
045530036
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »