SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C-Elysse 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:45
Lloji :
Citroen Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2014
ID e produktit :
136513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
➡SHES

➡Citroen C-Elysse

➡Viti 2014

➡1.2 benzin

➡Vetem 21.000 Km te kaluara me garancion me liber servisi⬅

➡AIR BAG

➡ABS

➡ESP

➡KLIM

➡XHAMA DHE PASQYRE ME RRYM

➡MBYLLJE QENDRORE

➡RADIO CD MP3

➡VETURA POSEDON 2 QELSA

➡NUK ESHT HIPOTEK PERKTHEHET MENJEHER

➡➡➡MUNDSISHT BLERES SERIOZ⬅⬅⬅

↪+37744788666
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
.
Prishtinë
044398373
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »