SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
136520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA PEUGEOT-407 DIZEL VITI 2008 , NGJYR HIRI NE GJENJDE SHUMË TE MIR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT , QMIMI ME MARRVESHJE.
GJINDEMI NE PRISHTIN DRAGODAN MAGJISTRALJA PRISHTINË -MITROVIC KILOMETRI I PAR.
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
PRISHTIN-DRAGODAN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »