SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 120 D M-Paket Shum I Rujtem Rks
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:13
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,263
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
136523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 120 Disel n gjendje t mir teknike
viti 2006 me klim
regjistrim i skadum
bojm ndrrim
shaqa
044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »