SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 600 Cc Automatik-Tipronik Panoram Me Klim
Çmimi :
€2,444.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:56
Lloji :
Smart For Two
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
153,236
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2001
ID e produktit :
136524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart 600 cc Automatik tiprtonik
Panoram me klim
punon shum mir
bojm ndrrim

044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »