SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.9 Tdi Me klim Shum I Rujtem Rks
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,532
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
ID e produktit :
136526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi me rks
shum n gjendje t mir

shaqa
044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »