SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 3 1.9
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,050
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
136532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9 turbo diezel i sa po servisuar ne gjendje te rregullt regjistrim 11 muajPostuar nëpërmjet celularit.
+38649288724
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049288724
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »