SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2003 2.5 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
136545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 2.5 viti 2003,Ekstra ABS,CD PLAYER,MBYLLJE QENDRORE,PASQYRE ELKTRONIKE,XHAMA ELKTRONIK,KARRIKE ME NGROHJE,HADRUALIK,RADIO,AIRBAGS,RREGULLUESKLIME,KARRIKE ELEKTRONIKE,4Goma T'dimrit Te reja,TE GJITHA SERVISET E KRYERA,REGJISTRIM DERI NE DHJETOR,NDRRIM I MUNDSHEM,NR.00393899573940 EDHE VIBER

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rigon
Balince
00393899573940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »