SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2 urgjentttttt
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
136548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent Golf 2 1.6 Dizel i thjesht hargjimet minimale ne gjendje te mir RKS 10muj.Arsyja shiitjes kom ble kerr mat te rii.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »