SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C DSG 2.0
Çmimi :
€8,150.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
136551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c viti 2006(sakt) , 2.0 Tdi ,Automatik DSG ngjyr e hiri mbyllt, i sapo regjistruar , Klimatronik, Tempomat , Bord kompiuter, Air bag, Esp, Navi te madh ,Fellne te mira Ulset me nxemje, Dritare me rrymë , pasqyert elektronike , 2 qelesa. FULL OPSIONE , Bejm edhe ndrrim
Informata rreth publikuesit
Asllan
Prizren
+37744191278
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »