SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
136554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0 TDI Viti 2005Pa dogan me tabela FrancesTel 044888 960

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »