SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HONDA JAZZ
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Lloji :
Honda Jazz
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
122,873
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
136558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA HONDA JAZZ E ARDHUR NGA ZVICRRA PA DOGANE NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT
POSEDON:
122.873 Km (KILOMETRA TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI)
1490 cm3 (KUBIKAZHA)
29.12.2005 VITI I PRODHIMIT
AIRBAG
CENTRALL
2 QELSA
LIBER SERVISI
PASQYRET ME RRYME (PALOHEN)
5 ULSE, 4 DYER + KIPEKU
4 GJAMA ELEKTRIK ME RRYM
DRITA TE MJEGLLES
KOMANDA NE TIMON
AC KLIMATRONIC
CD RADIO
KARRIKAT I PALOHEN SI NE FOTO MUND TE PERDORET DHE SI LLOJ PICKUP
FELLNE 15COLL + GUMA TE REJA TE VERES

Qmimi i Negociushem
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
+37744434063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »