SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
€5,350.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
136566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2006 disel 81 kw navigacin karriga me nxemje fellne dhe navigacion. 049 666 858

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kdhshsbs
Vushtrri
049 754 524
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »