SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi Outlander 2.0 dizell 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Mitsubishi Outlader
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
136567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubishi Outlander 2.0 dizell 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
049777666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »