SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes E250 TurboDisel
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1995
ID e produktit :
136568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz E 250 Turbodisel Ne Gjendje te shkelqyer Vetura Posedon Regjistrim, Klim, Airbag, ABS, SRS, Sensor, Fellne, Timon hidraulik, Shiber, Karrigat Lekur dhe gomat e reja me dy vite Garancion. Mund te na Kontaktoni Ne Viber +37745206510Bej Ndrrim me C220, Golf4 dhe 5.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samedin
Rahovec
045206510
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »