SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.2
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
136573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Vectra 2.2 2003 ne gjendje shum te mir ma shkurt full extra ndrrim i munshem per Kontakt ne Viber....+38649165025Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Imi Naimi
049558144
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »