SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasat 1.9 tdi rks7 muj
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:37
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
136577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent pasat 2002 1.9 tdi ne gjendje shum te mir tek dhe pa asni vrejtje full extra me tana te interesuarit lajmrohen ne tel 045891495 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
afrim
Vushtrri
045891495
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »