SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1993
ID e produktit :
136579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2 , 1.6 diesel me 5 shpejtsi , hidraolik, 5 dyersh , i regjistrum deri me 20.06.2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erhan
Rahovec
044 804 989
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »