SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes E270 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
136583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN MERCEDES E CLAS 270 CDI MANUAL 6 SHPEJCI VITI 12 2002 MODEL 2003 KLIMATRONIK ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK PASQYRE ELEKTRONIKE ULSE ME NXEMJE PASQYRE ME RRYM ETJ ETJ VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 197 548 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS.DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »