SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Beetle Dizel 1.9
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW New Beetle
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
340
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
136590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Bubba 1.9 TDI Dizel Viti 1999 Regjistrim Deri Met 05.05.2017 Vetura Posedon ABS Centrall Hydrajlik ,Klim ,Fellna Te Mira , Goma Te Rreja , Etjj Vetura Ne Gjendje Te Rregullt Mrena Ashtu Edhe Jasht Hargjimet Shum Te Vogla Qmimi 3650 i Diskutushem Ndrim i Mundshem Per Me Shum Info 045 502057 VIber ose Whatsapp 0037745502057 Ju Mir Presim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Wesseling
0037745 502 057
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »