SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa 1,7 dti
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
137577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel corsa 1,7dti shum e ruajtne ekonomike serviset e kryera regjistrim deri ne muajin e 7 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Prishtinë
044 444 789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »