SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai Santa Fe (2.0dizell) -2004
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '17
Lloji :
Hyundai Santa Fe
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
137585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyundai Santa Fe.
Viti i prodhimit 30.08.2004.
Regjistrim deri me daten 11-12-2017
Gjama te zi fabrikisht, me librez
Kilometrazha 252.000...
Vrejtje : vetura nuk posedon 4X4.
Nderrim i mundshem me ndonje vetur
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Burim
049 603 955
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »