SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3 sline 2009 me dogan
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
137591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
s lline origjinal
viti 2009
sapoardhur nga zvicrra
dogana e paguar 3200 €
vetura pothuaj se eahte e rePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto
045578260
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »