SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
137603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA FIAT PUNTO 1.30 VITI I PRODHIMIT 2007,ME 5 DYER. 5 ULESE ,NGJYRA E HIRIT METALIKE . PA DOGAN QMIMI ME MARRVESHJE , GJINDEMI NE PRISHTIN-DRAGODAN. NE KILOMETRIN E PAR PRISHTIN MIRTOVIC .
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
prishtin dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »