SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES-BENZ E211
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:37
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
137604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA EKLAS 211 E200, VITI I PRODHIMIT 2006 ,ELEGANC ,DYER 4,ULSE 5 ,NGJYRA E BARDH. ME DOGAN TE KRYER ,QMIMI ME MARRVESHJE GJINDEMI NE PRISHTIN DRAGODAN , NE KILOMETRIN E PAR MAGJISTRALJA PRISHTIN MITROVIC.
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
PRISHTIN-DRAGODAN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »