SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U SHIT Touran 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
137605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touranin HIGH LINE ne gjendje perfekte shum i rujtun dhe i paster si mrena ashtu edhe jasht posedon liber servisi te zvicrres me kilometra te garantuara
Kime dy zonale
ESP
AIRBAG
TEMPOMAT
6 Shpejtesi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »