SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat leon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Seat Leon
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
137608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA SEAT, TIPI LEON TDI STYLA,MARSHI MANUAL, VITI I PRODHIMIT 2005 ,NR I DYERVE 5 ,ULESE 5, NGJYRA E ZEZ METALIKE, PA DOGAN. GJINDEMI NE PRISHTIN-DRAGODAN ,NE KILOMETRIN E PAR PRISHTIN-MITROVIC.
Informata rreth publikuesit
vehbi
Prishtinë
044301801
prishtin-dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »